Skip to content

Reference

S Adamem Pražanem a kluky z Nuttamedia spolupracujeme již delší dobu. Spolupráce probíhá v několika rovinách, jako je produktový management, uživatelské testování s návrhy na optimalizaci webu nebo třeba tvorba nového maskota.
Chci ocenit to, že Nuttamedia nerozděluje projekty na malé a velké, ale lidé tam jsou vždy připraveni nabídnout řešení jakéhokoli problému. Jsou to profesionálové každým coulem.

Marek Černý, jednatel
www.mujkoberec.cz

S panem Pražanem spolupracuji přes rok. Pan Pražan je profesionál, který pragmaticky reaguje na moje požadavky. Dokáže mi jednoduše prakticky vysvětlit jejich přínos popř. navrhne svoje řešení, které mi předem vysvětlí a popř. argumentačně rozmluví to mé. Vzhledem k mému vytížení potřebuji člověka, který reaguje flexibilně a jeho spolupráce se projevuje na ekonomických výsledcích naší společnosti. Proto mám v panu Pražanovi důvěru a spolupráce je dlouhodobá a pro mne přínosná.

Petra Kolková, jednatelka
www.miminu.cz

Pro Nuttamix žijeme. Jedná se o privátního klienta, jehož jméno neseme v našem názvu. Podílíme se z velké části na marketingu a tvorbě reklam. Dále se staráme o projektové řízení, PR, velkoobchod, vývoj nových produktů a celkovou prosperitu firmy.

Adam Pražan, jednatel
www.nuttamix.cz

Důvěru máme taktéž od:

ardea-cz.cz
mycolostrum.cz
investicedozdravi.cz
faunavitalita.cz
bunnycare.cz
nutfall.cz
my-secret.cz

Mohlo by vás zajímat:

S čím vám dokážeme pomoci?
Rádi si popovídáme a třeba se skamarádíme.